Pokud mě sledujete na Instagramu, nemohlo vás minulý týden minout představení nové kolekce denimové značky Levi’s, na níž se přímo podílel hudebník Justin Timberlake.

V rámci limitované kolekce „Fresh Leaves” vytvořil známý zpěvák a skladatel společně s týmem Levi’s dvaceti dílnou pánskou kolekci, která nabízí nový, svěží pohled na nadčasové kousky tvořící stálé portfolio.

Přestože kolekce využívá klasických materiálů jako jsou denim, maskáčové látky, flanel nebo šerpovina, kultovní střihy jsou zde pojaty moderně a nebrání se ovlivňování prostřednictvím trendů současného streetwearu. Nechybí tak oversized provedení některých kousků a součástí je také košile a džínska s kapucí.

Jedním z klíčových kousků je maskáčová džínová bunda potištěná nejnovější digitální technologií Project FLX. Přírůstkem do portfolia střihů Levi’s jsou džíny 501 Slim Taper, kde je střih upraven přesně tak, jak je nosí sám Justin Timberlake.

Inspirace pro celou spolupráci vycházela z příběhů stojících za jeho hudbou. „Oblečení je pro tvůrčí proces a výkon muzikanta stejně důležité jako samotná hudba. Tato kolekce je mým pokusem o sdílení některých zážitků,“ říká.

 

Níže se podívejte na samotnou kolekci a pokud máte možnost, zajděte si ji do prodejen Levi’s omrknout naživo.

Celou kolekci můžete shlédnout také na oficiálních stránkách zde.

Není to poprvé, co Justin Timberlake se značkou Levi’s spolupracoval. Jako umělec se připojil k oslavě padesátého výročí džínové bundy Levi’s. A při příležitosti vydání svého posledního alba „Man of the Woods“ nabídnul fanouškům merch, který obsahoval mimo jiné také několik speciálně navržených kousků Levi’s.

 

Zaujala vás tato kolekce? Jedná se podle vás opravdu o nový a svěží pohled na kultovní kousky značky Levi’s?


Potřebujete zapracovat na vašem stylu?
Potřebujete poradit s výběrem vašeho outfitu?
Nevíte, zda-li volit konfekci, měřenku nebo bespoke?

OZVĚTE SE MI!