Měl bych, mohl bych … ale nemusím

Minulý týden, v neděli po obědě, jsem si v kavárně hned po objednávce otevřel a doplnil svůj 2do list: “Měl bych napsat článek (ano, mimo jiné i tento s playlistem), napsat pár emailů, mohl bych jít něco nafotit a začít zpracovávat video”. Když mi barista donesl kávu, na chvíli jsem se zamyslel a řekl si: “ale vlastně ne, já nemusím nic” … Do sluchátek jsem si pustil hudbu a déle než hodinu pozoroval dění v kavárně a na ulici. Od rána jsem byl tak trochu v napětí. Bylo toho hodně co zvádnout, ale dát si “den volna”, pro mě bylo neuvěřitelnou úlevou.

Byla neděla, a od té chvíle právě taková, jaká by měla neděle být.

Tak nějak se neustále za něčím ženeme, snažíme se něčeho dosáhnout, vše splnit a udělat, ale zapomínáme na to nejdůležitější a nejcennější, na sebe a náš čas…

A teď už k hudbě. Frank Ocean, pro mě jeden z nejzajímavějších umělců této doby. Jeho alba Orange a Blonde jsou jedny z těch, ke kterým se neustále rád vracím. Oslovuje mě nejen ta odlišnost hudební, ale stejně i ta textová … A abychom doplnili a obohatili playlist s jeho “songy”, zde je několik tipů, máte-li rádi Franka Ocean, které by se vám mohly líbit:

Jhené Aiko ? ❤️ ! Doporučuji i moho dalších od této interpretky …

A závěrem Miguel. I když se tito dva interpeti zrovna nemusí (tedy hlavně Miguel Franka), patří sem …