42. a 43. týden / 2017

mr.P
Můj oblíbený pánský e-shop Mr. Porter nabízející převážně produkty světových módních domů spustí 7. listopadu svoji vlastní kolekci pod názvem mr. P. Podle prvních náznaků by se mělo jednat o jednoduché základní kousky, avšak se stylovými detaily. Více zde.

mango committed
Minulou sezónu představilo Mango svou první udržitelnější kolekci s důrazem na ekologii. Cílem bylo nabídnout oblečení z přírodních a recyklovaných materiálů. Právě teď pouští do prodeje druhou takovou kolekci, v podzimním ladění. Co mě v ní zaujalo?

Ermenegildo Zegna Parfums představila novou kolekcí pěti vůní Elements of Man, The life Collection. Strength, Passion, Integrity, Talent, Wisdom. Každá z nich je odlišná a všechny mají unikátní kombinaci ingredinecí. Vyzkoušet si je můžete od listopadu v buticích Ermenegildo Zegna nebo v parfumeriích Douglas.

Meermin
Španělské Meermin, o kterém jsem mimo jiné psal zde, přidalo do svého portfólia oxfordky a polobotky s přeskami v tmavě modré variaci. Můj tip pro tento týden, je to výborná varianta ke klasickým okrovým nebo tmavě hnědým. V poměru cena – výkon jsou to stále nejlepší rámovky v nižší cenové kategorii.

Nomos – At work
Něměcké Nomos přišly nedávno se čtrnácti novými hodinkami v kolekci nazvané At work. Jak již název kolekce značí, má se jednat o modely vhodné pro běžné denní nošení. Mají pouzdro o rozměrech 39mm, ultra tenké provedení a mechanický strojek. Rozdělit je můžeme do čtyř skupin: Metro, Tangente, Orion a Tetra. Nově mají některé z nich horizontálně broušený kovový ciferník zvaný “Silvercut”. Více zde a nebo na Hodinkee.

 

A to je pro tento týden vše! Krásný den,
RobinPotřebujete zapracovat na vašem stylu? Potřebujete poradit s výběrem vašeho outfitu? Nevíte, zda-li volit konfekci, měřenku nebo bespoke?

OZVĚTE SE MI!