48. týden / 2017

Venku začíná pěkně přituhovat, dny se krátí a tma je už brzy odpoledne. Ideální počasí a období na to se posadit, připravit šálek kávy, čaje, nalít sklenku whiskey nebo koňaku a z knihovny vytáhnout knihu, kterou jste si šetřili celé léto. Mám tu pro vás několik tipů na publikace, kterým se na vašem kafé stolku i v knihovně bude líbit.

Módní značka Calvin Klein, známá především svým spodním prádlem, přichází s první knižní publikací s archivem fotografií a kampaní značky. V knize najdete práce od fotografů jako je Irving Penn, Richard Avedon, Brucer Weber nebo Patrick Demarchelier. Najdete například zde.

Další kniha není úplnou novinkou, ale  o to je možná zajímavější. Les Francaises, kniha fotografky Sonia Sieff zachycující intimitu, něžnost a krásu francouzských žen v zajímavém prostředí. Kniha, v níž bych mohl listovat hodiny. Co vám budu povídat, na ženách z Francie zkrátka něco je. Najdete zde.

Posledním tipem je kniha od Daniela Sannwald s názvem Spectrum, obsahuje 128 fantaskních barevných stránek kombinujících analogová a digitální média, koláže a kresbu. Jsou zde i snímky z videoklipů, které produkoval pro umělce jako je Rhianna, John Legend a další. Najdete například zde.

Znaška Wood Wood uvedla za poslední rok množství spoluprací (o jedné jsem vám psal zde). Tentokrát se spojila s americkou skate značkou Vans a završila tak oslavu patnáctiletého výročí na trhu. Více na stránce Wood Wood

Má oblíbená hodinářská značka Vacheron Constatnin představila dva nové typy modelů Overseas. Prvním z nich je cestovní model s dvojím časem. Druhým modelem v platinovém pouzdře s tmavě modrým řemínkem a s kompletním kalendářem jsou Traditionelle Complete Calendar Collection Excellence Platine. Více se o nich můžete dočíst třeba na Hodinkee (Odkaz 1, Odkaz 2) 

Ve zkratce:

Obraz Leonarda Da Vinci, Vanity Fair, byl vydražen za rekordních 450 milionů dolarů.

Ikonická “džíska” od značky Levi’s oslavila výročí 50 let.

Začal advent a s ním se hlásí o slovo adventní kalendář. Pro mě a myslím že i pro vás, bude zajímavější ten od magizínu LOVE

A také sledujte moje stories na Instagramu – @robinbery,   kde vás jeden takový adventní kalendář také čeká.  

 

A to je pro tento týden vše! Krásný den,
RobinPotřebujete zapracovat na vašem stylu? Potřebujete poradit s výběrem vašeho outfitu? Nevíte, zda-li volit konfekci, měřenku nebo bespoke?

OZVĚTE SE MI!