SOUTĚŽ O MIKINU CREMIEUX UKONČENA

Světle šedá mikina je skvělý, variabilní prvek šatníku. Nejen, že se dobře kombinuje barevně, ale využijete ji také pro různé příležitosti a hodí se k mnoha stylům. Můžete si ji obléct k uvolněnému outfitu a pořád zůstanete elegantní. Nejvíc se hodí na volné chvíle s přáteli, neformální schůzky nebo cestování.

Společně se značkou Cremieux, která má kamenný obchod v Praze v pasáži Myslbek, jsme pro vás připravili soutěž o jednu takovou.

Poskládal jsem pro vás několik inspiračních outfitů. Snažil jsem se v nich ukázat, jak je mikina univerzální i jak se dá různě barevně kombinovat. Je na vás, jestli se inspirujete outfitem celkově nebo vás zaujme jen barevnost.

Pokud se chcete do soutěže zapojit, zanechte komentář zde pod článkem nebo pod příspěvkem na Facebooku. Otázka zní: Která kombinace se vám líbí nebo jak byste mikinu nosili vy sami? Soutěže se samozřejmě může zúčastnit každý.

V pátek 22. prosince náhodně vybereme jednoho z vás, který si bude moci vyhranou mikinu vyzvednout.


Říká vám něco značka Cremieux?
Historie francouzské módní značky Daniel Cremieux sahá do roku 1976, kdy byla otevřena první prodejna v St Tropez. Dokonalý pánský styl nabízející klasickou, ale i zároveň moderní neformální eleganci plnou promyšlených detailů, to je Cremieux.

Francouzská značka mající současné sídlo v New Yorku je oblíbená pro svou kvalitu a vášeň pro detail. Spojuje kosmopolitnost New Yorku a pařížský šmrnc. V současnosti má Cremieux 1000 prodejních míst po celém světě.