Ve zkratce! 21. týden / 2018

Děje se spousta věcí. Například, když jste milionář a vaše manželka, se kterou se rozvádíte, vám při rozdělování majetku ponechá repliku malby od Picassa namísto originálu. I přesto, že jste věděli, že ji před rokem a půl malovala. “Why spend $20 million? I can paint that one for $75.” Stane se…  #MadeMyDay. Více na: W magazine.

V první půli května byly v Ženevě vydraženy Rolexky (unikátní typ Daytona v bílém zlatě, r.č. 6265) za druhou největší sumu, konkrétně za 5,9 miliónů dolarů. Za tuto částku byste mohli mít 790 nových hodinek Rolex Submariner a nebo 87 automobilů Tesla S. Na první příčce se stále drží Rolexky Daytona, které vlastnil Paul Newman. Ty byly vydraženy za 17,75 miliónů dolarů. #WearingMyRolex – od Wiley a článek na hodinkee.

Do kin přišlo pokračování filmu DeadPool. Možná vás nenadchne stejně jako jednička, protože už víte, co můžete čekat. Ale i tak vás film překvapí. Najdete v něm opět spostu popkulturních odkazů a vtipných narážek. Pokud se vám Deadpool líbil, bude se vám líbit i jeho pokračovaní. A upoutávka s Davidem Beckhamem? #HighPitchedVoiceDeadpool 2 With Apologies to David Beckham.

Myslím, že 19. května jsme všichni zaregistrovali královskou svatbu prince Harryho a Megan. Velkou pozornost na sociálních sítích při této příležitosti vzbudil David Beckham v žaketu od Diora. Je to jeden z prvních počinů nového kreativního ředitele Kima Jonese. #DavidKnowsBest… Rukávy měl sice delší, v ramenou to nebylo úplně ono a přes stehna to docela pnulo, ale kdo by Davidovi neodpustil… Více chvalozpěvů na GQ.

20. května oslavily džíny Levi’s 501 své 145. narozeniny. K této příležitosti připravila značka na den modelu 501 limitovanou edici se zlatými nebo barevnými knoflíčky. Škoda jen, že v klasickém střihu vypadám až moc “taťkovsky” a ve slim variantě až moc “napraně”. #YouCantAlwaysGetWhatYouWant… Ale pokud vám pětsetjedničky sedí?! Sledujte Youtube.

Napsal jsem další článek. O tom, jak se oblékat po třicítce. #MustReadVíce zde

Stejně tak, jako na Instagramu, i zde vám přináším několik zajímavých tipů.

Bunda Harrington je klasika. Tato od the idle má super střih. A v poměru cena / výkon -> nej!
Triko od Noon Goons na Mr. Porter. Chet Baker ?! 🖤 Go and grab one!
Taška typu weekender na oblek od Suitsupply. Když potřebujete převést oblek se stylem…
Košile Mango s proužkem.
Bavlněný oblek od Suitsupply. Pokud už tmavě modrý máte, béřový je další skvělou variantou na léto.Potřebujete zapracovat na vašem stylu?
Potřebujete poradit s výběrem vašeho outfitu?
Nevíte, zda-li volit konfekci, měřenku nebo bespoke?

OZVĚTE SE MI!